OFERUJEMY

ORYNNOWANIE PLASTIKOWE / ORYNNOWANIE METALOWE

Niezawodność i trwałość
Oferowany przez nas system rynnowy wykonany jest z blachy o grubości 0,6 mm cynkowanej ogniowo i powleczonej obustronnie powłoką poliureatanową o grubości 50µm zapewniającej długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz korozją.

Dbałość i sprawność
Największą zaletą naszego systemu rynnowego jest odpowiednio dobrana głębokość rynny. Rynna jest głęboka co daje ładniejszy efekt wizualny dla budynku jak i nie pozwala na przelewanie się wody nawet przy silnych i intensywnych opadach. Zapewnia bezpieczne i pewne działanie systemu rynnowego przez każdą porę roku, ze względu na grubą powłokę poliureatanową 50 µm nie płowieje.

Piękność wykonania
Oferowany przez nas system rynnowy wykonany jest z specjalnie zastosowanych materiałów które nadają systemowi doskonały wygląd przez bardzo długi okres. Posiadamy najpopularniejsze kolory systemu rynnowego, tak aby Twój dach wyglądał perfekcyjnie.

Nasza firma oferuje jeden z najtrwalszych systemów rynnowych na rynku. Metalowy system rynnowy oferowany przez nasza firmę wykonany jest z najwyższej jakości blachy o grubości 0,6 mm cynkowanej ogniowo i powleczonej obustronnie powłoką poliureatanową o grubości 50µm zapewniającej długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz korozją.
Kształt elementów, odpowiednio dobrana głębokość rynny oraz średnica rur spustowych pozwala odprowadzić wodę z połaci dachowych nawet przy silnych i intensywnych opadach atmosferycznych. Bez względu na porę roku zapewnia bezpieczne i pewne działanie systemu rynnowego.

DOSTĘPNE KOLORY

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Potrzebujesz porady w wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego?