Blachodachówki

Blachodachówka należy do najpopularniejszych, eleganckich i trwałych typów pokryć dachowych nadających dachowi niepowtarzalny efekt. Główne zastosowanie znajduję przy kryciu domów jedno- i wielorodzinnych, garażach, budynkach gospodarczych oraz przy przekrywaniu starych dachów z eternitu czy dachówki.

Blachy Trapezowe

Blacha trapezowa to najpopularniejszy i najbardziej ekonomiczny i praktyczny materiał do krycia dachów oraz elewacji. Pozwala na różnorodne zastosowanie od dachów przez elewacje, bramy, do ogrodzeń itp.

Orynnowanie

Nasza firma oferuje jeden z najtrwalszych systemów rynnowych na rynku. Metalowy system rynnowy oferowany przez nasza firmę wykonany jest z najwyższej jakości blachy o grubości 0,6 mm cynkowanej ogniowo i powleczonej obustronnie powłoką poliureatanową o grubości 50µm.

Akcesoria dachowe

Aby Twój dach wyglądał prawidłowo i profesjonalnie niezbędne jest zastosowanie akcesoriów dekarskich. Nasza firma oferuje m.in. wkręty dekarskie, gwoździe dekarskie, uszczelki profilowane, taśmy ventrol, taśmy dekarskie, kominki wentylacyjne, okna dachowe, śniegołapy itp.

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie jeden z najistotniejszych elementów dachu. Wykonywane są z blachy płaskiej, która zostaje najpierw pocięta na odpowiednie paski o wyznaczonej wcześniej szerokości, a następnie gięte na podane przez klienta wymiary. Obróbki blacharskie odpowiadają za szczelność i odpowiednią estetykę dachu.